| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cum "tai" o bucata dintr-un videoclip, de exemplu vreau sa decupez 3 sec din videoclip ca nu imi place partea aia. cu ce program pot?happy

Răspuns Câştigător
| Emerad a răspuns:

Dai al edit a photo unde scrie browse si bagi clipul dupa iti apar mai multe setari dintre care si unde sa il tai

4 răspunsuri:
| Emerad a răspuns:

Incearca asta http://www131.lunapic.com/editor/

E online, scrie ceva cu poze dar cred ca merge sa faci si clipurile

| Emerad a răspuns (pentru Emerad):

Dai al edit a photo unde scrie browse si bagi clipul dupa iti apar mai multe setari dintre care si unde sa il tai