| anonim_4396 a întrebat:

Daca am baut asa mai de sarbatori cate un Strongbow de 4.5l si nu m-am ametit, atunci daca beau o bere linistit dupa ce mananc bine(linistit=in cateva ore) ma pot ameti?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta depinde de la om, la om. In cazul tau nu se aplica dar sotia mea ddupa 50 ml. de bere s-a ametit. laughing

| Adry05 a răspuns:

N-ai cum numa de la o bere laughing adică 500 ml, că presupun că de asta vorbim

| Michaeel a răspuns:

De la o singura bere nu te poti ameți, decât dacă bei mai multe.