| costinvlad490 a întrebat:

Dacă am în jur de 1100 followers, în ce categorie să aleg? Vouă ce vă place să vedeți pe Instagram? Doar răspunsuri serioase?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu una, ma uit la pozele prietenilor si atat.
nu ma interseaza nimic altceva pe Instagram.
Cred ca-i pierdere inutila de timp!
imi pare rau, dar nu am simtul de turma dezvoltat, imi place sa fiu diferita de altii, care se tine cu rstul turmei, dupa cate unul si altul, cascand gura.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ti-ar prinde mai bine sa-ti iei ceva serios de munca, in loc sa pierzi timpul pe Instagram, ca si copilasii?
Esti ditamai barbatul la 19 ani si tu tai frunza la caini... in loc sa mergi la munca, sa castigi un ban cinstit.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru costinvlad490):

Diferenta este ca, Andrei Selary ala, este destept si stie ce posteaza... restul poate il intelegi tu happy

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru costinvlad490):

Imi place modestia ta!
"Sunt destept, dar am numai 1000 de followeri"... cat un copilas de 10 ani, care posteaza prima oara happy
Daca ai 1100 (la 19 ani), cred ca-ti va lua 90 de ani sa ajungi si tu la 100 mii.

| Violleta2022 a răspuns:

Intre timp, ia-ti ceva de mnca si nu mai sta pe spinarea maica-tii sa te intretina, ca esti ditamai barbatul!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru costinvlad490):

Si de unde iti bagi tu acei euro, nu din munca lui mamica?

Răspuns utilizator avertizat