| lolita24 a întrebat:

Salut, dati-mi va rooog un cont de fata pe ourworld cu nivel mare.

3 răspunsuri:
| LiliJB a răspuns:

Eu am cont pe ourworld dar, nu trebuie sa ne dam noi conturile ca sa ai tu.Muncim mult pe ourworld si tu ne vrei toata munca.Sa sti ca eu sunt la nivelul 11 si nu vreau sa iti dau contul dar sa iti dea cineva cont la nivelul 127. Fara suparare.Eu cred ca raspunsul de la mine va fi singurul primit.

| lolita24 explică (pentru LiliJB):

Decat sa-mi scrii un text care nu ma ajuta cu NIMIC (!), mai bine raspundeai la alta intrebare. Si ce pana mea sa fac cu un cont de 11. Eu am lv 17. Si plus de asta ca se intelegea foarte clar ca cine nu mai are ce face cu contul big grin

| LiliJB a răspuns (pentru lolita24):

Hai sa nu mai discutam despre ceva care nu are rost.O zi buna!