| lobont98 a întrebat:

Salut de ce cand incerc sa descarc unele jocuri pe telefon de pe google play imi da eroare : nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD.

Mermorie am destula...

2 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Incarca dupa netul telului sa downloadezi google market normal si s-ar putea sa se activeze google play automat. Asa s-ar putea sa mearga....Si mie mi s-a intamplatwinking si mie mi-a mers

| lobont98 explică:

Pai intru mai intai pe market si ma da pe google play si nu imi merge da eroarea asta