| lobont98 a întrebat:

Salut de ce cand incerc sa descarc unele jocuri pe telefon de pe google play imi da eroare : nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD.

Mermorie am destula...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele aplicatii/jocuri din Google Play
nu merg pe toate versiunile de Android

| caroline27 a răspuns:

Si mie imi apare la fel! sad Nu stiu ce sa fac! Vad ca si tu ai patit asta! Ce telefon ai? Eu am VODAFONE SMART 1! Are android! Si eu am memorie destul! Nu stiu ce au patit! Sincer a-si vrea sa te ajut! Dar nici eu nu stiu! Deci avem acceasi problema! crying