| Overom a întrebat:

Salut, de ce de fiecare data cand beau lapte ma stric la burta, inainte puteam bea cat voiam dar acum cum am baut un pahar...e aiurea.

12 răspunsuri:
| Razvan5769 a răspuns:

E posibil sa ai intoleranta la lactoza

| Yamaha123 a răspuns:

1.NU ma-i bea Lapte
2.Pregatesteti hainele de moartelaughing

| Overom explică (pentru Yamaha123):

Interesant raspuns.

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

3.Esti gata!

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

Nu acum serios amice!
Ti-ai m-ai batut un cui la sicriu!

| Overom explică (pentru Yamaha123):

Du-te in rasa mati ma

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

BA! Du-te in rasa mati tu de stricati la burta!

| Overom explică (pentru Yamaha123):

Eu am pus o intrebare de aia e TPU nu oentru bufoni ca tine care se trezesc din somn copii de 13 ani nu mai fiti asa tare in gura in spatele tastaturii luati la misto' persoane fata in fata daca sunteti asa umflati de muschi, maturiseaza bai copilule ca, ca tine gasesc la fiecare colt ..stai linistit o sa dai colltul inaintea mea ai sa veziwinking poate am trecut pe la mamica ta si sunt tactuwinking

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

Bai PROSTULE DE UNDE STII TU CA EU SUNT COPIL?
cA DACA TE prind iti rup picioarele nu ma lua tu pe mine cu din astea ca nu ma cunosti si ai grija cum vorbesti!

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

Da tu unde stai ma boule nu in fata tastaturii da cine e prost tot prost ramane!

| Overom explică (pentru Yamaha123):

Daca erai un om serios dadeai un raspuns pe masura ..nu cu chestii de genu nu cred ca eu ti-am spus tie vreodata asa ceva. da am auzit de tine esti malefic tu si giovanni becali ce mai amenintati asa malefic...te-ai cautat in buzunar ai ceva pe acolo sau bate vantulwinking atunci sa te dai smecher ..ca pumnul nu e la putere in ziua de azi.

| Yamaha123 a răspuns (pentru Overom):

Da da da! hai ca m-am plictisit!
cu giovanni bacali a tau!