| camionagiull a întrebat:

Salut de ce numai pe burta ma ia somnu?thinking ca vreau sa dorm si pe spate sau altfel dar nu pe burta! fundatongue

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ce intrebare...nici eu nu stiu de ce ma trece tocmai atunci cand baia e departe de mine...hmm e obisnuinta!

| aaaa12345 a răspuns:

1. Te-ai obisnuit
2.Incearca sa schimbi pozitia si de la un timp nu ai sa mai adormi asa
3. Ti-am fost de ajutor, funda?

| Ana a răspuns:

Asa esti mai relaxat

| elly_3997 a răspuns:

Sincer asa adorm si eu atunci cred ca muschii se odihnesc tot corpul se aseaza in stand by relax si poti adormi mai repede.creierasul deja numara oile.kiss

| cineva1992 a răspuns:

Poate asa te-ai obisnuit!