| RoxanaCher a întrebat:

Deci eu numai am cu cine sa mai stau! Ma plictisesc pentru ca toate prietenele mele care stateau aproape de mine au plecat in vacnta! Ma gandeam sa ma mai imprietenesc cu cineva! Este vorba despre o fata care sta pe langa mine dar niciodata nu am vrut sa fiu prietena cu ea deoarece este fitoasa. Dar acum ca numai am cu cine sa stau, as vrea totusi sa ma imprietenesc cu ea! Ea este bogata si rasfatata! Si daca o intreb cu frumosul:vrei sa ne vedem ca sa nu stiu ce?, o sa ma i-a la misto ca za sunt demodata etc.Nu stiu cum sa o intreb ca sa nu ma i-a la misto! Nu sunt sigura ca o sa ma inteleg bine cu ea dar macar sa mai stau cu ea pana se intorc prietenele mel si pana plec si eu in vacanta! Deci cum sa vorbesc cu ea(pe mess)?

3 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

O poti intreba daca are planuri in ziua respectiva si daca iti va spune ca nu are nici un plan, ii poti propune sa ieisiti la o plimbare, cu rolele, in parc, la strand etchappy

| Hombre a răspuns:

Roxi nu poti sa stii cum reactioneza din moment ce nu o cunosti bine, abordeaza direct problema si poate descoperi ca nu este asa fitoasa, s-ar putea si ea sa aiba nevoie de o prietena. Uneori se leaga prietenii tocmai acolo unde nu te astepti.

| lolomiley28 a răspuns:

Pai ai putea s-o intrebi gen : hei vi cu mine la mol? ca daca ii bogata isi ia si ea ceva si va simtiti bine. Din ce oras esti?