| Lester23 a întrebat:

Salut. Doresc sa dau examenul de redobandire permis insa pe site-ul DRPCIV nu exista (sau cel putin din ce am vazut eu) optiunea de programare pentru redobandire ci numai pentru inregistrare dosar examen. Cum procedez? Ma duc direct acolo si astept?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Permisul ti a fost luat deoarece ai încalcat legea si numai meriti asa ceva ar trebui sa nu ti mai dea niciodata, cei care circula cu viteza sau pe rosu si cei care fac accidente cu victime, ar trebui sa le fie suspendat pe viata permisul, la fel si celor care se urcă băuți la volan.

| AnemonaP a răspuns:

Da, trebuie fizic. Depinde din ce oraș ești, aștepți la coada sau iei bilet de ordine. Vezi acolo.