| crazypop a întrebat:

Salut dragi prieteni, as dori sa stiu ce v-ar placea sa vedeti cel mai mult pe un canal de Youtube si pe un site sau blog, despre ce subiecte, domenii sa se vorbeasca, care va fac voua cea mai mare placere.
Astept raspunsurile voastre, va multumesc!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ceva de care să fii atât de pasionat încât să fii dispus să faci zilnic. Să creezi un soi de așteptare, să știe lumea că la un anumit interval de timp vei reveni cu altceva interesant. Și să te documentezi suficient de multe înainte pentru a a oferi un material cât mai complet. Oamenii tânjesc după rutină, vor fixurile lor. Mergi pe autenticitate. Ceva despre cine ești tu ca persoană. Despre provocările pe care le trăiești și pas cu pasul fă-i părtași la ascensiunea ta, la drumul către excelență într-un domeniu.

| Iunix a răspuns:

Dacă vrei să ai succes mergi pe divertisment. Oricine vrea să râdă.

| Adry05 a răspuns (pentru Iunix):

Intr-adevar, insa nu oricine ii poate face pe altii sa rada. Degeaba are poante bune sa zic daca nu e inzestrat cu simtul umorului.

| KateBubble a răspuns:

Pe Youtube să faci un vlog în care să reacționezi la diverse melodii mai cunoscute.

| MrWZJ a răspuns:

Dezvoltare personala. Fa asta zilnic si iti garantez succesul in maxim 3 ani de zile.

__________________________________________________________________
Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

| Alecsia007 a răspuns:

Topuri happy

| Alecsia007 a răspuns:

Sau homemade