| ThatsMethod a întrebat:

Era un desene-animat pe Animax, cu un robot mare care salva lumea si era construit de un baiat. Poate spune cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| WeAreSmart a răspuns:

Nu era Cubix? tin minte ca cand eram de vreo 7 ani ma uitam la Animax si imi placea foarte mult Cubix, era un robot mare construit de un baiat (cum ai spus si tu), putea sa se desfaca in mai mult cuburi (de unde si numele Cubix) si salva lumea

4 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Cubix era. Sunt 100% sigur ca de el vorbesti. O mica rectificare, nu fusese construit de el, ci reparat de el. Sper ca te-am ajutat.

| AnaMaria101 a răspuns:

Qubix.

| AnaMaria101 a răspuns (pentru AnaMaria101):

Sau Cubix...nu mai stiu exact cum se scrie

| Frateloo112 a răspuns:

Cred ca Cubix nu mai stiu cum se scrie vezi tu cum