| BeOkle a întrebat:

Eram cu un prieten si am iesit sa fumam si noi. Tin sa menționez că prietenul meu avea o camera care mai mult era o magazie si dintr-o data am auzit niste bătăi rapide in geam. Noi speriați când am ajuns în casă bătăile s-au oprit. Aveti vreo idee de ar putea fi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca v-a vazut vreun vecin sau parintii baiatului si de aceea v-a batut in geam.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va prins cineva ca fumați probabil.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A fost cineva care a bătut în geam.
Sau un spirit al unui om care a murit de cancer la plămâni, care a vrut să vă comunice că tutunul dăunează grav sănătății.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Poltergeist mai mult ca sigur. Apar in perioada asta a anului, dar se duc inapoi la inceputu primaverii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai grav e sa nu fi fost vreun vecin sa te toarne lu tactu ca fumai laughing

| CarcotasulVesel a răspuns:

A fost fantoma stra-stra-bunicului care a murit din cauza fumatului si nu vroia sa muriti si voi, insa lasa-l ca ii trece, poti sa mori din ce cauza vrei tu, inclusiv fumat