| denistttt a întrebat:

Eu cand deschid computerul mi se da restart cand se incarca la windows de vreo 3 ori, am bagat tot felul de windowsuri si tot se da restart, de ce oare? Trebuie reparat ceva?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune mai intai cum il inchizi! de la priza?

| AstaMicu a răspuns:

Incearca sa il instalezi corect!
Sau poate downloadezi ceva de pe net cu virus imediat dupa instalarea windosului...folosesti antivirus?

Răspuns utilizator avertizat
| Loome a răspuns:

BIOS thing related.
Schimba computerul sau intra in BIOS. Daca nici nu ai idee ce e ala sau nu ai intrat vreodata, nu o face, roaga pe cineva priceput, pentru ca odata ce dai setari proaste s-a dus naibii calculatorul.