| MihaiIOprea03 a întrebat:

Eu si cu prietenii mei vrem sa facem un gratar in aer liber, undeva retras si linistit. Suntem din Bucuresti. Se gaseste acum, pe timpul pandemiei un loc amenajat sau un loc retras unde sa stam fara probleme la gratar? Mulumesc!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Va sfatuiesc sa luati legatura cu un localnic de pe undeva, sa-i dati de-o ciorba, ca sa va lase sa stati la el pe teren.
Eventual cautati un camping, si platiti loc pentru masini, aveti acces si la toalete, etc.