| nutuxcristian a întrebat:

Eu sunt Reprezentant Avon si as vrea sa stiu daca produsele pe care eu le cumpar din brosura si nu le folosesc (dar care ele sunt platite) eu le pot vinde cu cat vreau eu? Ofer ceva mare si portocaliu.

Răspuns Câştigător
| AlwaysMe a răspuns:

Normal ca le poti vinde cu cat vrei u...numa ca este cam greu sa gasesti pe cineva sa le cumpere cu un pret mult mai mare fata de brosurahappy...Mie cand imi ramane cate-un produs il dau cu 5 lei mai ieftin ca sa scap de el daca nu am nevoie

1 răspuns:
| Realistu a răspuns:

Ei bine, daca "AVON" afla ca faci asta, este ceva ilegal, atata timp cat nu stie nimeni, nu e nicio problema. happy Le poti vinde cu cat vrei, la riscul tau, dar este foarte mica sansa sa duca undeva nasol.