| Ciobanu_Patrick_1990 a întrebat:

Salut, fac 18 ani pe 2 octombrie si as vrea sa ma duc la sunwaves care va fi intre 15-20 septembrie. Credeti ca va fi un impediment ca nu am 18 ani impliniti sa intru in festival?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai asta este conditia: sa ai PESTE 18 ani, ca altfel NU poti intra la nici un festival.
Chiar daca cumperi bilete pe smecherie nedeclarand varsta reala, tot nu poti sa pacalesti portarii care iti cer buletinul la intrare si vad ca nu ai 18 ani.

| Blueeyy a răspuns:

Din cate stiu, la festival iti verifica doar biletele nu si buletinul asa ca probabil vei putea sa intri.