| lolita24 a întrebat:

Salut, fagurele se mananca?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Fagurele efectiv este ceara de albine si este plin cu miere. se musca din chestia respectiva, se mesteca bine pana iese toata mierea. se face ca o nuca si o scoti si o arunci dupa ce nu mai are miere, sau o molfai ca pe guma de mestecat dar nu e recomandat sa inghiti ceara respectiva happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Kamakura a răspuns:

Să se mănânce ceara?
Nu cred...

| Shatteredx a răspuns:

Si o bucata de lemn se mananca daca se vrea acest lucru, insa nu este recomandat pentru ca prietenul nostru, Stomacul, se va resimti

| Glontulet a răspuns:

Da, se mananca. Pai, eu l-am mancat si inca traiesc.