| Peace22 a întrebat:

Salut fetele si baietii de pe TPU!

Deci, eu as vrea sa fac un forum/site, despre muzica, in care sa apara diverse informatii din lumea muzicii ( fara manele, nu o pot numi un gen de muzica ), si as vrea sa stiu daca cineva de pe aici (TPU), ar dori sa ma ajute la administrarea lui...

Este cineva care vrea sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| CuriosEL a răspuns:

Sau il iei de aici xxvasyxx ca nu pot sa iti dau mesaj

3 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Poti sa-ti faci o comunitate/Forum pe www.ucoz.ro si, pe langa Forum si Blog iti faci website, totul gratis. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
(te inregistrezi ca si cum ai vrea sa faci un site, dupa care instalezi modulul Forum)
Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| Peace22 explică (pentru floweray):

Multumesc mult floweray... Apreciez.

| CuriosEL a răspuns:

As vrea Eu big grin ia id-ul meu iti trimit un mesajwinking