| SpeeD2001 a întrebat:

ieri mi-am cumparat o tigara electronica 100 de lei. s-a descarcat bateria si cand o bag la incarcat beculetul de la incarcator e albastru:/ si butonul de la baterie nu e aprins.Help!
Funda de aia mare!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptul sa o returnezi magazinului. Ia legatura cu ei. Este defecta!

| SpeeD2001 explică (pentru Salontanul):

Ok

| Salontanul a răspuns (pentru SpeeD2001):

Mersi pentru apreciere (funda)! Ai grija! La returnare faci copie de pe factura si garantie. Trimiti garantia in original si factura in copie.

| SpeeD2001 explică (pentru Salontanul):

Nu am primit nici o garantie am mers intr-un locusor faceau acolo pe bucati si aia a fost probabil din cauza asta nu o sa pot s-o returnez.

| Salontanul a răspuns (pentru SpeeD2001):

Dar bon, chitanta sau factura ai primit?

| SpeeD2001 explică (pentru Salontanul):

Da, am un bon

| Salontanul a răspuns (pentru SpeeD2001):

Fa copie dupa el si mergi la ei. Le dai copia si pastrezi originalul.