| RaR a întrebat:

Salut, ieri mi-am instalat windows 7 si imi merge foarte bine singura problema este ca jocurile imi merg mai greu inloc sa imi mearga mai bine pentru ca are activat agp texture acceleration.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Windows 7 e foarte rpsot frateee...instaleaza mai bine windows xp 2000 sau profesional eu am 2000 1 gb ram si merge ca pe roate jocurile dureaza max 1 ora instalarea(la un priceput...)funda?

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Ar trebui sa te lamureasca acest post: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=70115