| paul0013 a întrebat:

Imi poate da cineva un link de download pentru cartile din seria "Academia vampirilor de richelle mead" sau "Jurnalele Vampirilor: in format electronic?big grin.va rog muult

6 răspunsuri:
| tuty a răspuns:

Si eu caut de mult si nu gasescsad dar daca gasesc ceva te anunt imediata

| minnie99 a răspuns:

Mai ai nevoie de Jurnalele Vampirilor in format electronic? Daca da, da-mi un semn si le trimit

| kitten666 a răspuns (pentru minnie99):

Si eu am nevoie de ele happy

| minnie99 a răspuns (pentru kitten666):

Ciao,

Daca vrei Jurnalele Vampirilor (primele 5 volume) lasa-mi o adresa de email si o sa ti le trimit. Adresa mea este minnie070979@gmial.com

| kitten666 a răspuns (pentru minnie99):

Adresa mea(vanessa45) este vanee.hopeandsorrow@yahoo.com trimitele te rog pe mail

| maryhanna a răspuns:

Eu am nevoie de ele in format electronic