| titibilica a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste role pentru incepatori pana in 200 RON?(Vreau sa invat sa merg pe role si doresc sa incep cu ceva mai ieftinlaughing )

4 răspunsuri:
| Soldatul a răspuns:

Nu trebuie o recomandare pentru asta, te duci iti iei role in valoare de cati bani ai si inveti incetu cu incetu.

| titibilica explică (pentru Soldatul):

Eu nu am habar cum sa aleg o pereche (am vazut ca sunt mai multe criterii) si nu vreau sa le folosesc 2 zile si apoi sa le cada o roata sau ceva de genu.Mersi de raspuns

| Soldatul a răspuns (pentru titibilica):

Pai e logic, cu cat sunt mai scumpe cu atat sunt mai bune...