| Aphrodi a întrebat:

Imi puteti da si mie anumite moduri de a trisa la macao? sa fie cat mai usor de utilizat si cat mai eficiente. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| stefanell a răspuns:

Nu cred ca existalaughing

| EroSenin a răspuns:

Deci... 1. Cand nu e nimeni atent bagi 1-2-3 sau cate carti vr sub fund casa scurtezi din ele. 2. Tii cartile intr-un singur loc si cel cu care joci o sa zica ca ai o carte si nu ai zis macao. si cand zice macao iei 5 carti ii arati ca ai mai mult si ia el 5 carti. sper sa-ti fie de folos.