| TheFuture46 a întrebat:

Salut, îmi puteți recomanda o firma de taxi/site unde pot comanda un taxi pentru 1 Ianuarie la ora 5 dimineața? Am nevoie urgenta ca să pot ajunge la muncă la ora 6. Am citit că prin Uber s-ar putea, dar nu îmi apare acea opțiune de selecție pe zile

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E prima zi de munca? Iti permiti un taxi?
Prin iulie 2016 aveai 18 ani iar prin aprilie, acelasi an, aveai 20 de ani. Care-i șpilu?
Oricum, bravo tie! Si lucrezi dar esti si student.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La uber nu poți faci comenzi în avans, cum nici la taxiurile clasice. În București exista ceva servicii precum Black cab unde poți face comanda în avans

| Stropdeploaie a răspuns:

Poti Folosi metrroul ~! Circula toata noaptea!

| macovei1roxana a răspuns:

Clever Taxi, și faci comanda pe loc

| TheFuture46 explică (pentru macovei1roxana):

Dar eu vreau sa fac in avans, ca să vina cineva sa mă ia la 5 dimineața. Eu asta întreb. Se poate în avans? Că nu cred că o să găsesc vreun taxi atunci pe loc

| aasdasfzxvasazxfasfaw a răspuns:

Poti prin uber, dar probabil o sa iti ceara de 10 ori mai mult