| Kapetanosable a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca ati vizitat vreodata padurea Hoia-Baciu de langa Cluj si daca s-a intamplat ceva neobisnuit va rog?

Răspuns Câştigător
| cristianoronaldo007 a răspuns:

Eu nu am fost in padurea Hoia-Baciu dar soramea a citit despre ea... a vazut si videoclipuri despre mituri din padure... eu cred ca este 100% adevaratt! happy

1 răspuns:
| diamondsonmytongue a răspuns:

Buna.
Desigur, am vizitat padurea, este superba. Nu pot sa-ti spun ca exista ceva acolo, dar iti garantez ca energia padurii este neobisnuita, pana si starea pe care o ai, e la fel. Iti recomand s-o vizitezi.