| FaraNume_1062 a întrebat:

Imi puteti zice niste jocuri PC care sa mearga la aceste coditii de sistem:
-AMD Ahtlon(tm) XP 2500+
-1.85GHz
-1.00 GB RAM
Dar care sa fie mai faine, nu de genul Counter Strike si din astea cu grafica naspa.
Si dati-miva rog si linkul de descarcare!

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Uite aici:

Mafia 1&2, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mortal Kombat 4(o fi vechi da e unu din cele mai bune,eu inca il joc), Street Fighter 4, Call of Duty 4 Modern Warfare, Battlefield 2 si Bad Company 2, Collin McRae Dirt 1&2, Trine(poate nu o sa te atraga la prima vedere dar daca il joci cu un prieten din joystick e foarte tare), Call of Juarez 1&2, Assasin's Creed 2, Saint's Row 2, Cronnicles Of Riddick 1&2, Unreal Tournament oricare,STALKER mai ales ultimul, Fallout 3, Dead or alive oricare, BioShock 1&2, Call of Chutulu et,etc, etc. Daca te-am ajutat nu miar strica o funda, daca esti amabil.Reciclare de raspunsuri.A mai pus cineva o intrebare la fel si lui ia folosit raspunsul ista, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Splinter Cell
Seria NFS
Seria GTA pana in GTA SA
Seria HP. pana in Goblet of Fire
Seria Call of Duty pana in CoD:2
Psi-Ops the mingate conspirancy