| AlexandruIonuț1 a întrebat:

In cat timp poti face muschi cu gantere de 2 kg?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti, cu 5-7 kg faci incalzirea si apoi treci la cele serioase.

Sunt fete care lucreaza cu 12-15kg si nu au muschi.

Tu vrei muschi? In primul rand: cate fripturi mananci pe zi?

| aXy99 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca e la inceput (si e si maii mic de varsta), n-o sa poata sa treaca la greutati mari mari laughing
Desi 2 kg e mult prea putin, 5-7kg da, e ok.

| Ineys a răspuns:

Nu poti. Dupa 1 luna ganterele alea de 2 KG ti se vor parea niste jucarii si va trebui sa cresti greutatea.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

P.S: Poate chiar mai repede de-o luna, 2-3 saptamani. Pana la urma sunt doar 2 KG.