| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut, in Costinesti este o saltea gonflabila noua rotunda, care este trasa de skijet si se invarte in acelasi timp. Stie cineva la ce ma refer sau cum se numeste?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu este noua, este de câțiva ani buni acolo. Știu la ce te referi.

| ywar a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar daca nu stii a inota ai belit-o! sa traiesti, ma scuzi!

| Sekim a răspuns:

Salut
Eu stiu despre ce vorbesti si sunt 2. Una care nu are loc unde sa stai cu spatele si una cu loc in care poti sta pe spate. Aia fara loc este doar cu manere deci trebuie sa te tii bine. Din cate stiu, pe plaja aia scrie de acolo de unde platesti pe o pancarda toate, ar trebui sa fie tot, inclusiv banana aia care ii rastoarna pe toti. ( Am fost in Costinesti 1 luna si ieri am venit, si am stat pe acea plaja unde ai vazut asta ).

| elcosmin a răspuns:

Se numeste saltea gonflabila noua rotunda care este trasa de skijet. Funda?