| Psychothic a întrebat:

Salut,in curand o sa am norma la aruncatul mingii de oina si sincer nu prea le am cu aruncatu' laughing...
Ce exercitii as putea face pentru a arunca cat mai mult?
Functioneaza daca ma apuc sa arunc cu o minge de tenis cand am timp, adica toata ziua?laughing

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Singurul exercitiu este sa arunci cu greutati din ce in ce mai mari.Bafta!

1 răspuns:
| Catalin970 a răspuns:

Daca ai o minge de tenis mutanta supradimensionata (de 2-3 kg) s-ar putea sa mearga fazalaughing.Cel mai simplu lucru ar fi sa iti gasesti o piatra apropiata de greutatea mingii si sa incerci sa exesezi cu aia.S-ar putea sa arate putin ciudat (un copil in parc aruncand cu o piatra) dar tot mai bine decat cu mingea de tenislaughing.