| Mark2012012 a întrebat:

In Ploiesti, ce Pizzaria unde se face pizza buna cunoasteti cu denumiri de pizza bune?
Nu conteaza cat costa Pizza, noi, amicii nu prea mancam pizza, dar vreau sa ii fac o supriza unui amic caruia i s-a facut pofta de pizza.
Multumesc mult de tot

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cea mai buna pizza italiana se face in... New York
in Ploiesti, cred ca e tot una, daca nu ar face pizza destul de buna nu ar sta deschis magazinul tongue
totusi, la pizza, cel mai important aspect e cat e de inca destul de calda, cu atat e mai buna, asa ca mai bine mergeti in pizzerie