| dfcsb97 a întrebat:

In vacanta dintre semestre o sa merg intr-o excursie cu scoala la Bran pentru 4 zile.Cati bani ma sfatuiti sa iau la mine? tinand cont ca doar micul dejun este inclus in cele 4 zile de cazare

4 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Leonis28 a răspuns:
Salut eu as zice sa iti iei la tine cam 3-5 milioane pentru ca nu o sa te intorci acasa cu mana goala o sa iti mai placa caet ceva pe acolo bft si sa te distrezi in vacanta
Asa as zice si eu. O sa mai cumepri suveniruri cu banii acestia. O sa vezi tu big grin

| dfcsb97 explică:

Mersi

| tocana97 a răspuns:

Salut eu as zice sa iti iei la tine cam 3-5 milioane pentru ca nu o sa te intorci acasa cu mana goala o sa iti mai placa caet ceva pe acolo bft si sa te distrezi in vacantahappy

| tocana97 a răspuns:

Funditza?