| Smoke323 a întrebat:

Salut, intrebarea mea e urmatoarea :

As dori sa imi spuneti, daca merg jocurile gen "Temple Run 1/2, Subway Surfers, " adica sa mearga bine. nu as vrea sa aiba ceva lag. adica din 5 in 5 secunde.

Telefoane :

Orange Nivo

Samsung Galaxy Mini II

Orange Pasadena

Acer Liquid Z2

Samsung Galaxy Young

LG Optimus L5 II

Sony Xperia J

Samsung Galaxy Ace

* Daca ati putea sa imi spuneti pe care telefoane dintre acestea merg jocurile bine, v-as fi recunoscator.

* Ofer funda, multumesc pentru cei care vor sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Eu am Sony Xperia J si l-am cumparat special pentru jocuri si bine am facut. Tin minte ca l-am cumparat dintr-un magazin Orange la abonament si cand m-a intrebat vanzatorul ce telefon vreau i-am spus clar ca vreau unul la care sa mearga jocurile bine, fara sa se blocheze si mi l-a recomandat pe acesta.

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Orange nivo se misca ireprosabil in jocuri si chiar si in jocurile cu grafica HD