| ÐanLovesPufuleţii a întrebat:

Salut.Joc metin2 united si intru pe joc, cont totul merge bine pana sa intru pe caracter.Intru pe carcter si nu m se incarca si ma da iar sa aleg server, ch sa scriu numele parola... Vreau sa ma joc din nou normal.Ma puteti ajuta?(Steluta desigur)

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

Si eu am aceeasi problema laughing nu stiu sigur de la ce e, dar banuiesc ca e de la internet, ca de la joc singur nu e. Am intrebat si alti prieteni care joaca acolo si ei n`au probleme de genu` deci happy. NET DE GUMA! Probabil o sa ti se `repare` big grin

22 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mai Dani, Mai! Asta e ceva de la JOK. Nu are de a face cu nettu`. Si eu patiam la fel. Si nici nu e ca stai prea mult in MAP1 chatterbox `! In Jok faci ce ai cheff. Adica poti sa stai cat vrei unde vrei. EU nu stau mai deloc in Map 1 Sau Map2.

Tr sa astepti si tu 2-3 zile si se rezolvabig grin.

Sper sa iti recuperezi contul [adica sa poti intra pe el].happy

| boboboy98 a răspuns:

Nu stiu fa-ti alt cont si eu ma joc de vreo 2 luni si nu am patit nicioadata asta probabil are ceva contul

| Moon4Lord a răspuns (pentru boboboy98):

Nu imi fac alt cont am lucrat pe caracter 4400 minute am sirius+9 2 x demi full SS+9(de pe net desigur am dat bani) iteme epice +9 cu PV 5000 malled toate hwang +7 2xSS+7 pv 3000 imun la necunostinta(RAR intalnesti) dar la mine cand dau sa intre mi se inchide metinu si se incarca numa un pic asta e o problema mare, dar am noroc ca pot intra pe celalale caractere de acum 3 zile am patit asta care stie dau funda si stea!

| boboboy98 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Ma contacteaza si u un gm si spune-i problema ta ca poate te ajuta poate are cv contul respectiv daca zici ca pe celelalte iti intra

| ÐanLovesPufuleţii explică:

Pai si ce sa-i fac ca sa mearga?frustrated Sa schimb netu? Sa ma las de united?

| Cr3Tzu a răspuns:

Pai metin2 united cred ca s-a inchis sau este offline unele momente ale zilei

| eriksone20000 a răspuns:

Inseamna ca ai stat prea mult in map1 si mie mi so intamplat da mi-a zis unu de 127.Incearca mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta ma joc de 5 ani pe el deci nu e problema poti sa ma contactezi la adresa de yahoo-edyspiderman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta.Intra pe server 3 si dai pe ch1 ca e mereu normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel am aceiasi problema cateodatarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste bug asa este de la servar asteapta ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mise intampla la fel ca lui dany8 cine poate da informatii la id lau_hd2010 dau 50 lei pentru orice informatie folositoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane si mie imi este "bugat"contul dar nu iti face griji ca GM va rezolva aceasta problema de servere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stelute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge metin2 united

| IonutX197 a răspuns:

Ma cac pe bugu vostru ca nu stiti nimic

| Crunchie a răspuns:

Are bug caracterul uite cum rezolvi problema:
-iesi din metin si astepti 5 min
-intri pe site si iti accesezi contul
-dai la caractere
-alegi serverul pe care este acel caracter
-dai unbug
sper ca ti-a fost de ajutor big grin

| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Ti sa buguit caracteru cere la Gm sa iti dee respawn la caracter si iti revine la normalwinking

| sHadDy_4056 a răspuns:

Dany8 stai linistit ca nu e de la internet, pe metin2 united se fac destul de des "reparatii"pe servare pentru ca au destule bugguri.In mod normal nu dureaza mai mult de 2 zile o asemenea reparatie.big grin

| kevinosu12 a răspuns:

Hei vezi daca tu ai dat pe yahoo mail confirmare si daca nu da-i, se poate sa fie o problema temporara, crede-ma ca nu va dura mult! contacteaza-ma pe bora.kevin@yahoo.com.sper sa nu fie pentru totdeauna, orifa-ti alt cont ori mai descarci o data metin2 united si daca nici asa nu merge intra pe site-ul oficia si scrie acolo problema ta, gm vor vedea ce scrii tu pe forum vor vedea ce nu merge la cont, dar ai grija unii si cei mai ulti GM vorbesc in engleza. mult noroc si daca nu cauta videoclipuri cu tutoriale. succes

| cita2002 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza faptul de la level 78 nu ma mai lasa sa intru pe server