| SkenWell a întrebat:

La Cinemacity, la filmele 4DX iti pot da si ochelari cu efect 3D sau numai miscarile scaunului si alte efecte?

Răspuns Câştigător
| Seby2661998 a răspuns:

Salut! Da automat îți dă și ochelari cu efect 3D pentru că filmul este unul 3D, iar conceptul de 4DX așa cum ai zis si tu se bazează pe mișcările scaunului, efectele alea de pulverizare de apă, fum..etc! Eu am vazut Rampage și a fost super!

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

Da, în plată se adaugă și costul ochelarilor 3D. De asemenea, dacă ai ochelari 3D, poți veni cu aceștia, fără a mai plăti costul suplimentar.