| FallInLove a întrebat:

La scoala am tras la sorti cui sa-i facem un cadou de Craciun si am nimerit o colega despre care nu stiu prea multe....imi puteti da ceva idei? Adica,in caz de urgenta, daca tot nu gasesc nimic ii iau o ciocolata si un lant sau o bratara mai speciala.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un fes si un fular, asa mai de sarbatori

| Dzeko7 a răspuns:

PARFUM asta e un bun plan de rezervă dar mai bine incearca sa găseşti pe cineva care o stie mai bine.

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Auzi si noi faceam astfel de chestii la scoalasi mie cand imi cadea o fata ii luam o ciocolata(fetele iubesc dulciurile)si un ursulet de plus, iar daca nu ii plac poti sa ii iei si un parfum ca plan de rezerva funda? happy

| Cloudyday a răspuns:

Poate ii place sa citeasca, atunci i-ai putea lua o carte. Sau daca ii place muzica niste casti, dar desgur, nu foarte scumpe. Incearca sa aflii cam ce ii place sa faca in timpul liber, ce hobby-uri are si ghideaza-te in functie de asta. Iar daca nu reusesti, macar incearca sa fii original. Cred ca oricine apreciaza ceva diferit, special, iesit din comun, in locul unui lucru banal, simplu, comun.

| cosmy2014 a răspuns:

DA! Sunt de acord cu bratara(de argint)si o ciocolata!happy