| Ellys_9495 a întrebat:

La scoala vrem sa organizam o petecere de Craciun (pentru cei de la noi din clasa). Insa am nevoie de cateva idei de activitati.Nu-i asa ca ma ajutatihappy?
funditahappy

Răspuns Câştigător
| adee9 a răspuns:

Si noi facem am 9 ani si am cantat cantece pentru iarna facem petrecere uite cateva idei
1. pune un pom
2.decoreala
. 3punei o steluta pe cap
4. pune niste baloane
5. pune niste decoratiuni pentru clasa ta
6. une muzica pentru clasa
7. pune mancare dar bancile sa fie puse la misloc cat clasa ca o linie si sa pui prajituri si de toate
8. sa nu fie lumina in clasa
9. pune o lumina de toate culorile dar lumina sa fie putin puternica
sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| andreutza11 a răspuns:

Si Scoala mea organizeaza o astfel de petrecere. Uite cateva idei de activitati:
1. Care scrie cea mai frumoasa scrisoare pentru Mos Craciun.
2. Care este cel mai capabil pentru a'l desena pe Mosul
3. Care scrie si reciteaza o poezie scrisa de el, cel mai frumos, va primi ceva ( un cadou etc)!
4. Puteti aranja sala cu diferita ghirlande, desene, zapada artificiala etc.

Stiu ca nu sunt prea folositoare raspunsurile ( pentru ca acum nu am deloc inspiratie)! Dar ma rog...Am Incercat!
Succes!