| iSecret a întrebat:

La sf. lunii Iulie merg cu niste prieteni in vacanta in Bulgaria la Nisipurile de Aur, statiune care este la 18 km distanta de Varna. Puteti sa-mi spuneti niste parcuri de distractie ( daca sunt ) pe langa Nisipurile de Aur? Dau funda pentru cel care imi spune cele mai multe sau cele mai cool parcuri ( din nou, daca sunt )!

1 răspuns:
| OneGentleman a răspuns:

In Nisipurile de Aur se afla un parc de distractie acvatic, in care va puteti distra o zi intreaga! Nu prea sunt copaci, deci soarele e ucigator, Parcul se numeste Aquapolis si daca nu ma insel mai este unul Maimunarnika
Have fun happy