| eduard50 a întrebat:

Salut la toata lumea. Am si eu o intrebare. Ma joc un Metin2 si as vrea sa donez suma de 10 euro. Eu stiind ca o sa primesc niste bani de craciun as vrea sa donez dar imi este frica ca parintii o sa ma certe cand o sa vina factura la telefon deoarece am abonament. As vrea sa nu se supere dar cum as putea face chestia asta pentru ca daca i-as intreba pe ei personal nu m-ar lasa sa fac chestia asta... si imi este si rusine sa ii intreb. de fapt mai mult pe mama as intrebao dar nu stiu. Un sfat bun va rog? Dau funditasad

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Pai. Vorbeste cu mama ta si vezi ce parere are despre asta. Nu-ti fie teama!
Daca nu va fi de acord, cel mai bine ar fi sa renunti!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai dona bani pentru un joc atat de praf. Exista AION care e moca (versiunea americana). Cel mai bine stai cuminte si eviti toate problemele happy

Răspuns utilizator avertizat