| IonutzzzUZ a întrebat:

Salut.M-am apucat de curand sa joc iar metin2ro din plictiseala.Am mai avut un cont de metin2 dar mi l-a furat un asa zis "prieten" sad. Am incercat sa fac bani si am constatat ca nu se poate decat din pescuit...eu neavand iteme pentru farmat.As vrea daca se poate sa imi dati si mie un fishbot care sa mearga august.
Ps :Fara multihack, mod, etc., eu vreau doar un fishbot simplu care sa mearga fara starter sau altceva
Ps2: Decat sa spuneti:Joaca corect, Hacker... mai bine nu mai raspundeti.
fundita big grin

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Lasă-te de jocul ăla infect, e doar pierdere de timp. Joacă altceva, alte MMORPG-uri mai complexe și mai reale.