| cosmin931 a întrebat:

Salut ma ajuta cineva :

Caut admini pentru un server de cs public!
Cerinte :

1.Sa tina redirecte [FakeHlds] happy Nu ocupa mult si nu consuma resurse ATENTIE! Platesc pentru cei ce redirectioneaza peste 700-1000 de playeri pe zi 10 ron paypal sau admin pe 2 servere unu Steam on si unu steam OFF!
2.Sa tina redirectele aprinse 3-24 ore pe zi happy
3.Sa fie activ pe server cel putin 2-3 ore pe zi happy

Caut pe cineva care sa FACA REDIRECTE BUNE!
Cumpar XRedirect de la un server populat ce inseamna... cand serverul este full si inca redirectionati in loc sa apara "Server ful incearca mai tarziu" ii redirectioneaza catre alt server tongue

ADD Cozz944

19 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Mai cauti admin? AM fost admin 4 ani si ceva de zile, si am tinut la redirecte de numai le stiu numarul (nu este minciuna) si in plus daca ai si forum te ajut si cu ala, ca am si eu vreo 2 blohuri, 2 site-uri si un forum de moderat, iar blogurile sunt ale mele, stiu pare imposibil sau o minciuna dar asa este. Daca vrei te ajut cu cel mai mare drag. daniel_valentin50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id : laleagane_ballance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe http://www.cs-gothic.ro/forum/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate te ajut cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici redirecte bune, noi: http://www.cs-gothic.ro/......t2504.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag eu la admini ca joc cs vreo cateva ore bune pe zi linistit si cu admin e mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yonut_yonut89 da-mi add... te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall daca imi dai admin til populez eu sv id meu wizzard22_17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt Cosmin folosesc niku Cabron si as vrea sa te ajut asa ca da-mi ip sv-ului te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am steam si pot sa stau mai mult de 3 ore pe server si... pot sa tin max 40 de redirectewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dane sh noua servaru
daca vrei sa ai admini tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa stau 3-4 ore on pe server.si pot sa tin 265 de redbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa baga lolo_realsport p[lzzz tin redirecte 5 ore p zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cautama sandu. iaconi
pe mess si poate intru admin si it vorbim pe mess daca vrei

| Ponce a răspuns:

Add:bossdamani@rocketmail.com vb pe mess

| nicusor_4217 a răspuns:

La id meu nyk_n36 te ajut te ajut dai add la nyk_n36

| BazdzZ a răspuns:

Salut cautama sandu. iaconi
pe mess si poate intru admin si it vorbim pe mess daca vrei>?

| BazdzZ a răspuns:

Sall cosmin ma gasesti pe sandu. iaconi pe mes si vorbim mai pe inteles bine daca pot azi sa intri? 1