| Raggy a întrebat:

Ma gandeam sa scriu o poveste ca sa-mi ocup timpul. Unul dintre personaje se numeste Nate. Stiti vreun nume de familie care s-ar potrivi?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

E un nume scurt, deci numele de familie trebuie sa fie mai lung, ca Williams, Robinson, Etc. Dar sigur, sa fie alt nume, nu astea doua, sunt prea obisnuite. Smith laughing

| PoisonKiss a răspuns:

Bill, Chris, Damien, Dwayne, Henry, Roman, Theodore(Teddy), William

| RetardedRacoons a răspuns:

Popescu, Dumitrescu, Ionescu, Vasilescu, Marinescu, Tanasescu.

| e7d7n7 a răspuns:

Louis,Andrew,William

| Lauraaa16 a răspuns:

Tamson sau Jason

| sbafbsvlisach a răspuns:

Nu e un nume scurt lumee e doar o prescurtare de la Nathaniel! Pai in Gossip Girl il cheama Nathaniel Archibald deci pune si tu ceva pe-aproape...ca de exemplu Ashfordhappy

| GenAngel a răspuns:

Willson thinking

| AleXuuTza13 a răspuns:

Robison, Marley, Dylan, Smith.
Sper ca te-am ajutat happy