| Majj a întrebat:

Maine petrec revelionul cu niste tovarasi si ma intrebam daca stiti comedii ADEVARATE(sa razi pana suna vecinii la spitalu de nebuni sa te ia)

Mersi, sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Toată seria American Pie, inclusiv ultimul!

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Vezi filmele din seria Van Wilder... faci pe tine de ras big grin

| JeSa a răspuns:

laughinglaughinglaughingce tare ai zis "(sa razi pana suna vecinii la spitalu de nebuni sa te ia)" tongue pai ti-as recomandawinking"Lesbian Vampire Killers"

| diana a răspuns:

,, Mincionsul Mincinosilor".

| dudu_4306 a răspuns:

Comedii tari? Am vazut multe dar astea is cele mai tari care le stiu:The Hangover, Step Brothers, don't be a menace to south central while drinking your juice in the hood

| moonY a răspuns:

va uitati la filme de rev?
faceti voi comediile

| MihaLoveYou a răspuns:

Uitati-va la episoadele nu Mstr. Bean laughing.

| Majj explică:

Mda...am pus o intrebare si am primit niste comentarii in schimb

| alexutzu00791 a răspuns:

Stiu ca odata am vz un film de revelion pe la 9 dimineata si ala a fost american pie cel mai nou de pe atuncilaughing.

| cucu a răspuns:

Ce ma? frate de revelion se bea se petrece se dansaza... fete chestiii cum dracul sa a uitatzi la filme ma ati innebunit?

| nightgabriela a răspuns:

Nu mai este de mult revelionul big grin dar am vazut de curand un film tare, se numeste ''Date night'', mie una mi-a placut, ti-l recomand

| Alin_2237 a răspuns:

acasa la coana mare, singur acasa, bad boys
sunt misto astea

| Is There Love In Space? a răspuns:

Ceva cu mr been neaparat
moony nu inteleg care ar fi problema