| IngerasulMicut a întrebat:

Maine plec la munte. Ce activitati pot sa fac? In aer liber vreau sa zic. Funda!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sport, cat mai mult sport, fara sporturile de contact. Adica: drumetii, alergat, tenis (daca ai cu ce si unde), volei, etc. Jocuri.

| sierra1 a răspuns:

Nu e clar: e prima dată când ieși in aer liber, eventual la munte de nu știi ce ai putea face?

| IngerasulMicut explică (pentru sierra1):

Nu e asta, am mai esti de multe ori, dar doar am intrebat si eu ce as mai putea face pe-acolo

| sierra1 a răspuns (pentru IngerasulMicut):

Cu drag dar spune ce activități ȘTII tu că poți face, să te completăm, nu să repetăm

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa faci o drumetie si un picnic, doar mergi sa te relaxezi pe munte. Daca vrei activitati ce le poti face si in oras nu are sens sa bati drumul pana la munte.

| IngerasulMicut explică (pentru Aasdfghj):

Chestia e ca trebuie sa merg neaparat acolo ca au parintii mei niste treburi. De aia am intrebat ce activitati sa fac ca sa nu ma plictisesc

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Plimbări în aer liber.