| anonim_4396 a întrebat:

Maine voi pleca in vacanta la Constanta in statiunea Mamaia la mare, pentru cateva zile si am ales Hotel Central Mamaia. Daca il stiti, ce imi puteti spune despre el, e OK?! Eu oricum am experiente mai mult sau mai putin placute cu hotelurile si pensiunile din Romania, adica nu-mi plac! (mergem la acest hotel, tata e intr-o delegatie de servici, are ceva cursuri) si voi vizita, merge si la plaja Mamaia. Tocmai am citit comentarii despre acest hotel si deja... nu dorm bine din noaptea asta, ma tot gândesc, am tot felul de idei sad. E frumos la Mamaia, Constanta? Eu habar nu mai am ce asteptari sa-mi fac sau nu, ultima data am fost prin "98.

Vacanta placuta si voua!

1 răspuns:
| Ade_Ade_1993 a răspuns:

Constanta s-a schimbatult din '98. S-a renovat, asfaltat, say ridicat hoteluri, sau renovat hoteluri. Terasele din mamaia sunt modernizate si frumos amenajate, s-au ridicat pasarele pentru pietoni peste strada, In Centrul Vechi ( Piata Ovidiu) s-a renovat, unele casa nationalizate s-au renovat, s-au facut terase. Plaja de la 3 papuci din Faleza Nord au amenajat-o au marit-o. In principiu e mult mai frumos ca inainte. Despre Hotel Central Mamaia nu stiu sa iti zic fiind din Constanta nu am intrat in hoteluri. happy Sper ca ti-am fost de ajutor.