| Celldweller a întrebat:

Mereu cand sunt plecat si mi se pune idle la pc sau cand am fake idle sta cateva ore 3-4 si pe urma mi se inchide mess-ul. Stie cineva de ce? straight face

1 răspuns:
| Twitter a răspuns:

Cred ca te referi, atunci cand esti placat apari pe YM idle... Idle apare atunci cand un timp indelungat nu faci nimic la PC (Nici nu misti mouseu` nici nu mai click nici nu tastezi nimic)

Fake idle nu mai folosi pentru ca doar din cauza lui poate sa se dea automat Sign Out

Iar daca vrei sa nu mai apari Idle cand esti plecat... intri pe YM -> Messenger -> Preferences (CTRL+SHIFT+P) -> Privacy -> Si deselectezi (unselect) [x] Show me as "Idle" If I don't use Computer, gata acum nu mai apari Idle niciodata!
Sau poti sa selectezi dupa cate minute sa apari Idle...

Success!winking