| Shooter a întrebat:

Mi-am instalat Counter strike din nou si am vazut ca nu mai apare meniiul si cand intr-un pe un server imi da o eroare....am descarcat alt cs si tot la fel aparea...mai demult am luat destroy si am sters ceva din el si cred ca din aia e, da nu stiu ce sa ii fac.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Probabil ca la cs descarcate de tine avea si un game menu hack deja atasat, care sa nu te lasa sa intri pe server.Cauta Counter Strike Final Release si descarca-l, apoi:
-downloadezi un Game Menu simplu la default pe care il gasiti aici : http://download.fioriginal.ro/cs/GameMenu.rar sau il puteti descarca direct din acest post ( este atasat ).
-apoi il copiati in cstrike/resource peste cel existent dupa care dati click dreapta->proprietati si bifati casuta Read-only.
Sper ca am putut sa te ajut.

3 răspunsuri:
| Kamasutra112 a răspuns:

Daca ai sters ceva din el...e clar...
Reinstaleaza Counter strike din nou
Daca iti face la fel Downloadeaza altulhappy

| Shooter explică (pentru Kamasutra112):

Pai tocmai asta am zis:am descarcat altul si tot la fel face.

| IzzbajuL a răspuns:

Daca vrei un Counter Stricke bun ia CS 1.8 Goicea Soft-Best CS 4ever