| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

o sa o spun cat mai scurt: Twitter ma scoate din sarite! Vreau sa-mi schimb poza de profil, si orice poza pun, dar chiar ORICE POZA pun, imi zice "Internal server error".
Ce ma fac? laughing poza mea de profil (de cand eram mai mica), e cu Justin Bieber crying, si mi s-a luat complet de el! poza mea de profil face toate fanele bieber sa imi dea follow

3 răspunsuri:
| DanielBalan a răspuns:

Ori ai internetul slab... Ori poza pe care vrei sa o pui are marimea prea mare. Si mie mi-sa intampa acest lucru si am un internet slabut.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică:

Il intrebasem azi pe fratele meu, si a zis ca atunci cand zice "Internal server error" twitter-ul e de vina, nu calculatorul/browserul meu.
Asa ca am mai incercat si azi, si a mers!
(O_O) Mersi de ajutor oricum big grin

| Puiu95 a răspuns:

Schimba browserul. Funda?:X