| xCrazyWolf a întrebat:

Pentru ce este bun namolul de la Ocna Sibiului? As dori un articol daca se poate, sau cei care ati fost. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Tratează:
reumatismele de tip inflamator;
problemele dermatologice;
afecţiunile ginecologice minore;
afecţiunile de nutriţie;
stările pre şi postintervenţii chirurgicale ortopedice, dermatologice;
bolile sistemului nervos;
afecţiunile respiratorii;
accidentele vasculare;
tulburările gastrice;
problemele renale;
calcifierea oaselor.

Ocna Sibiului, judeţul Sibiu
Tratamentele cu nămolul din lacurile locale întăresc imunitatea organismului.

Ocna Sibiului, judeţul Sibiu
Tratamentele cu nămolul din lacurile locale întăresc imunitatea organismului.
Concluzia este una foarte bună, în privinţă tuturor oraşelor care au nămol...
O zi minunată!