| anonim_4396 a întrebat:

Pentru o zi sau mai puțin, eu și familia mea am vrea să plecăm pe data de 29-decembrie,la munte,dar la o piscină interioară și atât,însă noi nu am mai fost până acum. Îmi puteți recomanda o piscină interioară de la munt,preferabil prin Sinaia sau Predeal, Poiana Brașov. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Mistretu98 a răspuns:

Iti recomand statiunea Poiana Marului, Judetul Caras-Severin. Aici se gasesc diverse pensiuni, resort spa.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai liniștită, doar nu crezi ca mai găsești ceva liber la munte în perioada asta